Jesteś w: Home » Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna
Szukaj w mieście
Najpopularniejsze kierunki na uczelni z tej strony
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna

33-100 Tarnów, Małopolskie
Rynek 9, Zobacz na mapie
Tel: (14) 688-00-19
Fax: (14) 688-00-19 w. 70
WWW: http://www.mwse.edu.pl
Email: mwse@mwse.edu.pl

Nazwa wydziału Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna Licencjackie stacjonarne Licencjackie niestacjonarne zaoczne Magisterskie uzupełniające stacjonarne Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne

Wiedza jest najwyższa wartością. Dzięki posiadanej wiedzy jesteśmy skuteczni w działaniu. Połączenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych pozwala nam podejmować właściwe decyzje zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.

Wszystkie działania podejmowane w naszej Uczelni skierowane są na umożliwienie studentom pozyskania naukowych podstaw teoretycznych, zaadaptowanych jednocześnie do praktyki społeczno-gospodarczej.

Rzetelność i aktualność przekazywanej wiedzy gwarantuje światowej sławy kadra naukowa. Nasi profesorowie prowadzą wykłady w uczelniach zagranicznych, podejmujemy także naukowców z renomowanych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, USA, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Danii, Ukrainy. Rozwój naukowy wspierają badania prowadzone w ramach działalności statutowej oraz programów realizowanych ze środków Unii Europejskiej.

Staramy się przy tym wciąż poszerzać nasza ofertę, dążąc do jej rozbudowy i dostosowania do potrzeb współczesnego rynku. Jesteśmy przekonani, że nasi studenci są wszechstronnie przygotowani do pracy zawodowej i mogą skutecznie konkurować na rynku zarówno krajowym jak i zagranicznym.

  prof. zw. dr hab. Zenon Muszyński
  Rektor
 
   

Dynamiczne zmiany zachodzące w otoczeniu rynkowym powodują, że posiadanie wyższego wykształcenia staje się elementem niezbędnym do skutecznego konkurowania na coraz bardziej wymagającym rynku pracy. Dostępna oferta uczelni wyższych jest bardzo szeroka. Elementem wyróżniającym MWSE jest rosnąca dynamika rozwoju, otwartość na zmiany w otoczeniu globalnym, a także w środowisku lokalnym.

Uczelnia ściśle współpracuje z instytucjami regionu. Naszymi absolwentami są menedżerowie dużych przedsiębiorstw, przedstawiciele władz samorządowych i administracji.

Długoletnia działalność na rynku edukacyjnym ugruntowała naszą wysoka pozycję, potwierdzaną w rankingach szkół wyższych, gdzie zajmujemy czołowe miejsca.
Obok kierunków ekonomicznych proponujemy studentom możliwość kształcenia na kierunkach turystycznych, a od 2008 roku rownież pedagogicznych.

Prowadzimy studia I stopnia (licencjackie) oraz jako jedyni w regionie wyższe studia magisterskie. Nasza oferta obejmuje dodatkowo studia podyplomowe, kursy i szkolenia skierowane do praktyki gospodarczej, ekspertyzy, usługi konsultingowe dla przedsiębiorstw. Kadra dydaktyczna rekrutuje się spośród wybitnych przedstawicieli świata nauki.

Tym, co wyróżnia nas na rynku to jakość kształcenia, a więc wysoki poziom studiów przy umiarkowanych cenach. Środki pozyskiwane od studentów (w formie czesnego) przeznaczamy na modernizowanie i poszerzanie bazy lokalowej i zaplecza technicznego. Dzięki naszym staraniom studenci mają możliwość ubiegania się o stypendia naukowe, socjalne, sportowe, mieszkaniowe, unijne. Środki te pozwalają obniżyć rzeczywiste koszty studiowania i umożliwiają w praktyce naukę za darmo.

Jesteśmy Uczelnią przyjazną studentom.

  mgr Zofia Kozioł
  Kanclerz