Jesteś w: Home » Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna
Szukaj w mieście
Najpopularniejsze kierunki na uczelni z tej strony
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna

33-100 Tarnów, Małopolskie
Rynek 9, Zobacz na mapie
Tel: (14) 688-00-19
Fax: (14) 688-00-19 w. 70
WWW: http://www.mwse.edu.pl
Email: mwse@mwse.edu.pl

Nazwa wydziału Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna Licencjackie stacjonarne Licencjackie niestacjonarne zaoczne Magisterskie uzupełniające stacjonarne Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne

2009 97 miejsce w rankingu 100 najlepszych niepublicznych uczelni magisterskich w Polsce, organizowanym przez miesięcznik "Perspektywy".
2009 Certyfikat "Wiarygodna Szkoła" na rok akademicki 2009/2010, przyznany przez Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu.
2009

22 miejsce w rankingu prywatnych wyższych szkół biznesu "Magazynu Ekonomicznego Home & Market".

Ranking uczelni był prowadzony na podstawie nadesłanych ankiet. Punkty przyznawano w trzech kategoriach: poziomu edukacji, rozwoju studentów oraz kwalifikacji kadry dydaktycznej. MWSE najwięcej punktów uzyskała w kategorii poziom edukacji. Wśród klasyfikowanych uczelni w województwie małopolskim MWSE znalazła sie na miejscu czwartym. Wyniki rankingu opublikowano w numerze 3/2009 czasopisma.

2006

18 miejsce wśród niepaństwowych szkół w Polsce prowadzących studia z zakresu ekonomii i zarządzania w rankingu uczelni wyższych tygodnika "Polityka" (nr 22 z 3 czerwca 2006 r.). Wśród niepaństwowych uczelni wyższych województwa małopolskiego, MWSE uplasowała się na miejscu trzecim.

Podobnie jak w latach ubiegłych najwyższe oceny MWSE uzyskała w kategoriach: orientacja na studenta oraz kontakty z otoczeniem.

2005

26 miejsce wśród niepaństwowych szkół w Polsce prowadzących studia z zakresu ekonomii i zarządzania w rankingu uczelni wyższych tygodnika "Polityka" (nr 13 z 2 kwietnia 2005 r.)

Tak jak w roku 2004 najwyższe oceny MWSE uzyskała w kategoriach: orientacja na studenta (zakres indywidualizacji toku studiów, formy pozadydaktycznej aktywności studenckiej), kontakty z otoczeniem (liczba studentów wyjeżdżających na studia zagraniczne, programy dydaktyczne w językach obcych, własne czasopismo).

2004

25 miejsce wśród niepaństwowych szkół w Polsce prowadzących studia z zakresu ekonomii i zarządzania w rankingu uczelni wyższych tygodnika "Polityka" (nr 14 z 3 kwietnia 2004 r.)

Najwyższe oceny MWSE uzyskała w kategoriach: orientacja na studenta (zakres indywidualizacji toku studiów, formy pozadydaktycznej aktywności studenckiej), kontakty z otoczeniem (liczba studentów wyjeżdżających na studia zagraniczne, programy dydaktyczne w językach obcych, własne czasopismo).