Jesteś w: Home » Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna
Szukaj w mieście
Najpopularniejsze kierunki na uczelni z tej strony
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna

33-100 Tarnów, Małopolskie
Rynek 9, Zobacz na mapie
Tel: (14) 688-00-19
Fax: (14) 688-00-19 w. 70
WWW: http://www.mwse.edu.pl
Email: mwse@mwse.edu.pl

Nazwa wydziału Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna Licencjackie stacjonarne Licencjackie niestacjonarne zaoczne Magisterskie uzupełniające stacjonarne Magisterskie uzupełniające niestacjonarne zaoczne

Uprawnienia do prowadzenia studiów

4. sierpnia 1995 r., decyzją Ministra Edukacji Narodowej, Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie została wpisana do Rejestru uczelni niepaństwowych z numerem porządkowym '64'. Uczelnia otrzymała wtedy zezwolenie na kształcenie studentów w systemie wyższych studiów zawodowych (obecnie studiów I stopnia) na kierunku "zarządzanie i marketing". Pozwolenie wydano na pięć lat.

26. lipca 1999 r. Minister Edukacji Narodowej przedłużył zezwolenie na prowadzoną działalność dydaktyczną, na okres kolejnych dziesięciu lat.

14. listopada 2001 r., na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, rozszerzono ofertę dydaktyczną o studia magisterskie (obecnie studia II stopnia) na kierunku "zarządzanie i marketing". Kontrolująca Uczelnię w 2004 r. Państwowa Komisja Akredytacyjna, pozytywnie oceniła poziom i warunki kształcenia w MWSE

6. lipca 2006 r., decyzja Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pozwoliła na rozpoczęcie kształcenia studentów na poziomie studiów I stopnia na nowym kierunku: " turystyka i rekreacja"

21. listopada 2007 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Zarządzania i Turystyki MWSE uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku "pedagogika". Minister po zapoznaniu się z całością dokumentacji złożonej przez Uczelnię w formie wniosku stwierdził, że specjalności "organizator pomocy społecznej" oraz "pedagogika społeczno-opiekuńcza" zapewnią absolwentom możliwość podjęcia pracy w zawodzie.